درباره رهاصنعت

شرکت دکوراسیون رهاصنعت در سال 1381 در بندرماهشهر با هدف ارائه خدمات در زمینه طراحی و فروش و اجرای دکوراسیون داخلی اماکن مسکونی، تجاری و اداری تاسیس گردید. در این 17 سال این گروه با طراحی و اجرای صدها پروژه در زمینه دکوراسیون داخلی دارای سابقه و رزومه درخشانی می باشد.
ما با تکیه بر اصول و مبانى مهندسى ، معمارى و تجربه ، تداعى گر ذهن و سلیقه شما بوده و به رویاهایتان واقعیت مى بخشیم . هنر ما خلق طرح و زیبایى در رویا و انطباق آن با سلایق شماست و تخصص ما اجراى همان رویاها در محیط و فضاى ساختمان است .
اگر به دنبال مجموعه ای مطمئن در زمینه طراحی واجرای دکوراسیون داخلی هستید ،گروه معماری رها صنعت می تواند یکی از انتخابهای شما به این منظور باشد زیرا این مجموعه با توجه به نیاز مشتریان کارآمدترین روش را برای بازسازی بکار می گیرد تا در هزینه و زمان شما صرفه جویی شود. از مهمترین افتخارات رها صنعت حسن انجام وظیفه و تعهد است لازم به بیان است که ما از ماهرترین و زبده ترین استادکاران موجود استفاده میکنیم و تمامی مراحل از طراحی تا اجرای کار مهندسی و اصولی انجام میشود .
آشنایى به زبان رنگها ، گویش و مفاهیم اشکال هندسى ، هارمونى و چیدمان حجم ها ، چگونگى تابش نور ، مقدار آن ، فرم بازتاب و رفلکس آن ، توجه به فضاهاى حداقلى و ایجاد بهره ورى حداکثرى از محیط و فضاى موجود ، تفکیک بجاى اجزا از یکدیگر و تلفیق و همبستگى کل طرح ، همه و همه موجب ایجاد طرح و اجرایى دلنشین و موفق است که ما به شما هدیه میدهیم.
تعهد و تضمین صفر تا صد پروژه ها از طراحى و اجرا تا اتمام آن ، با توجه لازم به تمام کمیت ها و ایجاد کیفیت مطلوب و برتر و دقت و سرعت در عمل ، بدون هزینه هاى جانبى و هدر رفت هزینه و زمان ، وجه تمایز و افتخار ماست .
لازم به ذکر است این مجموعه با بهره گیری از ماشین آلات و ابزارهای به روز و مکانهای نمایشگاهی، فروش، انبار و تولیدی امکان ارائه خدمات در زمینه های تولید محصولات چوبی اعم از کابینت )ممبران، هایگلاس، ام دی اف(، کمد دیواری، سرویس خواب، دکور فروشگاه ها، انواع سقف کاذب، سقف کشسان، آینه و شیشه های دکوراتیو و همچنین فروش تمامی محصولات دکوراسیون داخلی اعم از لمینت، کاغذ دیواری، دیوارپوشها و قرنیز و ابزارهای دکوراتیو، متریالهای فانتزی داخلی(کمپوتایل، تایلهای کمپوزیتی، سفال)، درب و پنجره های UPVC و دربهای اتاقی و ضد سرقت و کلیه متریال های مورد نیاز دکوراسیون داخلی ساختمان می باشد.
مجموعه رهاصنعت خانواده ای است که مشتری را عضوی از خود می داند و هدف نهایی این خانواده رضایتمندی و حمایت از حقوق مشتری در کلیه مراحل خدمات می باشد.